Interiérové doplňky pro vaše pohodlí

Právě si zařizujete byt a zdá se vám, že to stále ještě není ono? Chtělo by to něčím okořenit? Ale co když není moc prostoru nebo se neví, jaký doplněk bude ten pravý, abyste si náležitě vychutnali váš odpočinek? Pro ty, kdo neznají odpověď na žádnou z otázek, máme pár tipů na pěkné, zajímavé doplňky, které jsou jedině a především pro vaši pohodu.

 

Polštáře

Pokud si přejete stylově vylepšit svůj nábytek a zároveň toužíte po odpočinku, je pro vás ideálním doplňkem polštář. A dnes jich opravdu nemáme na trhu málo, můžeme si vybrat ze širokých nabídek, z množství barev a designů. Dekorační polštáře jsou přímo ideální. Jsou krásné a zároveň plní svou funkci. Ovšem také polštáře musíme volit s rozmyslem, podle toho, jak se nám hodí do interiéru a zároveň, zda nám poskytnou dostatečné pohodlí.

 

Knihovny a boxy

Každá žena si přeje aspoň malý prostor pro svou duševní stravu, u které odpočívá, tedy pro knihy, a zároveň touží po uklizené domácnosti. Na pořádek jsou ideální papírové úložné krabice a boxy. Tam jednoduše schováte veškeré vaše maličkosti, (dle vašeho manžela – věci na prach a zbytečnosti), které chcete mít po ruce.

Knihy jsou ideální pro radost i pohodu, vychutnat si je můžete v každém koutku svého obydlí. A jelikož nás tak těší, zaslouží si také nějaké pěkné místo, kde budou vystaveny. Ideální je tedy mít doma nějakou policovou skříň či regál, jednoduše naši malou či velkou knihovnu. A každou polici originálně doplní zarážky na knihy.

Chcete-li ušetřit místo nebo mít stylovou knihovnu, tak se můžete poohlédnout po neviditelné knihovně. I takovou raritu je možno si opatřit. Je to úsporné, atypické, originální řešení. Neviditelné knihovny jsou navrženy tak, aby daly vyniknout vaší kreativitě. Jejich subtilní, ale pevná kovová konstrukce vyvolává iluzi knih postavených přímo na sebe. Jsou to tak pouze knihy, které vytváří originální designový prvek vhodný do jakéhokoli interiéru. Jednotlivé varianty solitérních či závěsných knihoven navíc umožňují vytvořit mnoho kombinací. Je tedy zcela na vás, jaké originální prvky pak do vašeho interiéru vymyslíte.

Svíčky

Svíce a svícny mohou být pro váš domov jemnou a něžnou dekorací pro psychickou pohodu. Kdo má rád výrazný styl a přesné linie, pro ty se vyrábí krásné skleněné svícny na čajové svíčky, kdo má rád romantiku, tak si pro svůj vintage styl může vybrat několik druhů vonných či plovoucích svící. Samozřejmě pro naše pohodlí nesmíme zapomenout na relaxační svíce, parafínové svíčky a aromalampy, které mají specifickou vůní. Ta nás uvolní nebo nám dokonce přivodí i určitý druh nálady, například svíčky s vůní harmonie, optimismu a blaženosti. I nezapálené jsou příjemnou dekorací do bytu.

 

Zrcadla

Moderní stylová zrcadla se stanou působivou dekorací každého interiéru. Vnesete tak do svého odrazu v zrcadle trochu radosti. Designová zrcadla jsou vyráběna jako jednotlivé kusy a malovaná, nebo jako komplety několika menších zrcadel, které můžete rozmístit dle libosti. Svůj interiér tak můžete zkrášlit, a také zrcadly opticky zvětšíte prostor. Dnes jsou zrcadla velmi módní záležitostí, nemusíte mít zrcadlo jen v koupelně a v šatně, ale krásně působí zrcadlo také v ložnici, v předsíni, stylové zrcadlo můžete pověsit v obýváku, dokonce se dnes věší i na toalety.

 

Zvonkohry

Je sice fajn, že už máme něco pod hlavu na svém gauči, knihy krásně po ruce, na konferenčním stolku nám atmosféru zpříjemňuje svíce jménem Optimismus a kocháme se pohledem do zrcadla před sebou…, ale pořád ne a ne se uklidnit. Jak tedy vytvořit dokonalý komplex svého pohodlí? Například melodickou dekorační zvonkohrou. Uklidní vaše smysly, uspokojí zrakovou percepci a dotvoří harmonický ráz vašeho domova.

A co uspokojí vaše chuťové buňky? Například domácí limonáda z oblíbených surovin podávaná ve sklenici s víčkem a brčkem ve vaší oblíbené barvě.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *